KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14912059
nr 1491 2059
Olle Hjortzberg
(1872-1959), Sverige
Etsningar, 2 st. Stockholm, 100-upplaga. Signerad, daterad 1919. Bildmått: 27x22 cm, yttermått inklusive ram: 47x37 cm
måndag 26 september 2022
kl 20:28:26
26 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Olle Hjortzberg
Läs mer om Olle Hjortzberg